حریم خصوصی

اطلاعات موردنیاز ما جهت ثبت سفارش و دلایل آن

استوک سرور با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است.
یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، استوک سرور جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

توجه داشته باشید :

تنها راه ارتباطی استوک سرور با مشتریان خود در حال حاضر آدرس ایمیل info@stockserver.ir بوده و کلیه اطلاعات سفارش ، خدمات و سرویس های ویژه از این طریق اطلاع رسانی می گردد.
بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان استوک سرور، با هر شماره تخلف و سوء استفاده از نام استوک سرور است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@stockserver.ir اطلاع دهید.

حفظ اطلاعات کاربری

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت عدم محافظت از اطلاعات کاربری

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه استوک سرور را از خود سلب می‌کند.

استوک سرور هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای استوک سرور وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

اطلاعات تماس :

تلفن تماس :
76792068 – 021
دفتر مرکزی:
استان تهران – منطقه چهار تهران، بلوار شاهد، خیابان شهید مسلم رضایی، پلاک ۲۳۲، طبقه ۳، واحد ۸

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه