شرایط گارانتی

استوک سرور به منظور فراهم آوردن محیطی امن برای خرید و آرامش خیال مشتریان، علاوه بر پکیج های مختلف گارانتی که به همراه محصولات خود عرضه می کند، برای مشتریانی که به صورت آنلاین خرید می کنند، امکان تست 7 روزه محصولات را قرارداده است. توجه داشته باشید که این امکان تنها برای سفارشات آنلاین قرارداده شده است و سایر مشتریان می توانند از پوششهای گارانتی استاندارد استوک سرور همراه محصول بهره مند شوند.

شرایط عمومی گارانتی استاندارد استوک سرور :

  1. هرگونه مخدوش شدن یا پارگی برچسب گارانتی که بر روی دستگاه چسبانده میشود، باعث از بین رفتن گارانتی می شود.
  2. خدمات گارانتی فقط در محل تعمیرگاه شرکت ارائه می گردد.
  3. حداکثر مدت زمان پوشش خدمات گارانتی برای گروه محصولات استوک (کارکرده) 2 ماه می باشد.
  4. مدت زمان دوره گارانتی دستگاه های نو 12ماه می باشد

نکات بسیار مهم :
1. لطفا توجه داشته باشید کلیه هزینه های حمل و نقل قطعات و سرور جهت بهره مندی از خدمات گارانتی بر عهده خریدار می باشد.
2. هرگونه ایراد و صدمات احتمالی به سرور و قطعات در حمل و نقل سرور بر عهده باربری یا شرکت ارائه دهنده خدمات حمل و نقل بوده و استوک سرور هیچگونه مسئولیتی در قبال این اتفاقات نخواهد داشت.
3. فن cpu و منبع تغذیه فاقد گارانتی بوده و فقط دارای یک هفته مهلت تست می باشند. ( به علت نوسانات برقی نامتعارف در کشور ، ارائه گارانتی برای این قطعات امکانپذیر نمی باشد)

ضمانت نامه در شرایط زیر قابل اجرا نمی باشد :

  • صدمات و ضایعات ناشی از ضربه ، سقوط ، حمل ونقل ، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی ، آتش و حرارت زیاد ، گرد و غبار شدید ، نوسانات برق ، رعد و برق و حوادث طبیعی
  • استفاده غلط از دستگاه یا مواردی خارج از سازگاری و استانداردهای تعیین شده برای دستگاه یا عمل نکردن به نکات ذکر شده در دفترچه راهنمای دستگاه
  • دستگاه هایی که دستکاری شده و یا توسط اشخاصی به جز نمایندگان مجاز تعمیر شوند.
  • هر نوع دستکاری ، خدشه یا کنده شدن برچسب سریال یا هولوگرام ، مشخصات دستگاه یا هر نوع دستکاری یا آسیب برگ ضمانت نامه.

با توجه به حساسیت سروهای HP به ضربه خوردن و حمل و نقل ، شرکت ضمانتی در قبال این دستگاه ها که در اثر حمل و نقل یا ضربه آسیب دیده اند ندارد. صرفا تحویل به صورت حضوری می باشد و در صورت درخواست مشتری ارسال از طریق باربری انجام خواهد گرفت.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه